Na internetu najdete spoustu babských rad, jak vyčistit nerezový dřez. Citrony, ocet, soda, nebo i silná chemie v podobě čistícího prostředku na záchody. Ušetřete si čas při hledání zaručeného způsobu a následně i při uklízení. Poradíme vám, jak dřez vyčistit a perfektně vyleštit během několika minut.

Jak vyčistit nerezový dřez rychle a bez námahy?

V drogérii najdete spoustu speciálních přípravků na nerez. Povrch s nimi vyčistíte, pokud si dáte tu práci, tak i naleštíte, ale většina z nich má krátkodobý efekt. Vzhledem k tomu, že na nerezovém dřezu je vidět každý otisk prstů, nebo i kapka vody, museli byste ho čistit po každém mytí nádobí.

Autosol na nerez stvořil speciální emulzi Metal Refresh Shine. Ta povrch dokonale vyčistí, prozáří a zanechá lesk a příjemnou vůni. Co je ovšem nejlepší, ošetřený povrch si i ponechává vodě odolnou úpravu. Ta vám oddálí další čištění, které je ovšem hotové v řádu několika minut.

Jaké jsou výhody emulze na čištění nerezu od ostatních přípravků z drogérie?

  • dřez nejen perfektně vyčistí, ale prozáří a vrátí mu lesk novoty
  • vodě odolná úprava po ošetření oddálí další čištění
  • není potřeba drhnutí
  • i přes svou účinnost je jemná a nehrozí poškrábání materiálu
  • naprosto bezpečné a nezávadné složení – získala certifikát NSF (zaručuje, že výrobek podléhá všem bezpečnostním normám a je vhodný pro použití v potravinářství – tedy i v kuchyni).

Jak emulzi na čištění kovů používat?

Na nerezový dřez rozhodně neplatí razantnější přístup. Rýhy by ho zbavily lesku, což už by bylo téměř nevratné. Stačí na to jemná strana houbičky, emulze Metal Refresh Shine a následné doleštění utěrkou z mikrovlákna.

Po samotném čištění emulzí se nerezový dřez leskne. Pro dosažení oslnivého lesku můžete účinek podpořit leštící pastou na kovy Shine Metal Polish.

Ověřeno zákazníky Autosol

“ Z toho, jak vypadal dřez jsem byla tak nadšená, že jsem s emulzí a pastou zkusila vyčistit i šíleně špinavou nerezovou pánev. Paráda. “

“ Jestli mě něco na našem nerezovém dřezu štvalo, tak to byly zaschlé kapky vody a šmouhy, který zůstávaly i po čištění. S tím je teď utrum. Díky!”