Čistič disků Wheel Cleaner High Performance

404 

(Hodnocení: 2)

Wheel Cleaner High Performance snadno odstraní i odolnou špínu, jako je zapečený prach z brzdových destiček a další nečistoty. Účinný i bez kyselin a díky tomu nepoškodí ani „ťuknuté“ disky kol, senzory tlaku atp..

Katalogové číslo: 11012650 Kategorie: ,

Popis

Čistič kol v rozprašovači Wheel Cleaner High Performance 500 ml

Snadno odstraní běžnou i odolnou špínu včetně zapečeného prachu z brzdových destiček, zbytky gumy nebo asfaltu a další nečistoty. Neobsahuje kyseliny takže je bezpečný pro použití na veškerých ocelových kolech, na kolech z lehkých kovových slitin i lakovaných discích. Vytváří nepřilnavou vrstvu a tím usnaďnuje další čištění.

Použití Čističe disků

 1. Přípravek pořádně protřepejte.
 2. Otočte trysku do požadované polohy.
 3. Nastříkejte přímo na disk a do všech zákoutí.
 4. Nechte působit 2 minuty (kolo během působení může zčervenat, nelekejte se, je to tak vpořádku; znamená to, že čistící reakce probíhá).
 5. Spláchtěte proudem vody.

Při prvotním čištění, kdy jsou disky ještě velmi špinavé je dobré si pomoci mechanicky kartáčem, nebo postup párkrát opakovat. Při dalších čištěních už většinou není kartáč potřeba.

Jaký je rozdíl mezi čističi disků s kyselinami a bez kyselin?

Čističe disků, které obsahují kyseliny mohou být účinnější. Ale pokud máte lakované disky (což nyní většina aut má), může lakovaný disk kyselina poškodit. Poškodí jej v případě, je-li lak narušen a kyselina se dostane pod vrstu laku. V tomto meziprostoru začne nenávratně „pracovat“ a vytvářet oxidaci, což lakovaný povrch deformuje a vznikají tak nehezké mapy.

Složení: méně než 5% anionických povrchově aktivních látek, neionické povrchově aktivní látky, parfémy, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon
Obsahuje: merkaptoacetát sodný, 2-Methyl-2H-isothiasol-3-o

 

Další informace

Hmotnost 600 g
Rozměry 7 × 9 × 21.5 cm
Obsah

Balení

pH

2 recenze Čistič disků Wheel Cleaner High Performance

 1. Petr Věchet

  Velmi dobré.děkuji.

  (0) (0)
 2. Pavel Douděra (ověřený vlastník)

  Vyhodil jsem spoustu peněz za různé čističe al.elektron. disků, ale nikdy jsem nebyl spokojen s výsledkem. Vždy jsem musel nakonec vzít houbičku, nebo kartáč a ručně odstranit černé usazeniny z brzdových destiček. Použil jsem „Čistič disků Wheel Cleaner High Performance“ a nestačil se divit? Nastříkal na ně přípravek, nechal chvíli působit, pak spláchnul a disky byly bez práce úžasně čisťounké !!! Vážně doporučuji tyto výrobky a i když se zdají být dražší, tak ve výsledku opravdu fungují. Navíc není nutné použít velké množství přípravku a tak jedno balení čehokoliv vydrží hodně dlouho.???

  (0) (0)
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Články o produktu

Žádné články

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…

Název

Přejít nahoru