Autosol CZ spolupracuje s kamennými prodejnami, eshopy, autosalóny a dalšími partnery po celé ČR a SK. Jsme otevřeni různým formám spolupráce – nejen prodejní, ale i čistě spolupráce na bázi B2B vztahů.
Nabídka B2B spolupráce se vztahuje na celý sortiment eshopů AutosolCZ.cz, Nanosol.cz a Dursol.cz – a stejně tak i na všechny produkty značek Autosol, Nanosol a Dursol.

Dárkové balíčky autokosmetiky

Dropshipping

Eshopům nabízíme k přeprodeji celý sortiment značek Autosol, Nanosol a Dursol – a to nejen samostatných produktů, ale i obratově zajímavých dárkových balíčků. Rádi s Vámi probereme konkrétní okolnosti spolupráce.

Affiliate marketing i mediální partnerství

Máte mediální platformu oborově blízkou autokosmetice, motokosmetice či třeba průmyslovému čistění. Zajímavý instagramový účet. Sdílíte videa na Tik Toku či YouTube?

Rádi probereme konkrétní možnosti spolupráce: od affiliate provizí za uskutečněné nákupu přes product placement ve Vašem obsahu až po přímou reklamu.

B2B

Ať už obstaráváte auto-moto sport, hledáte dárkové předměty pro obchodní partnery či zaměstnance, rádi Vám nejen vyjdeme vstříc – ale i poradíme s výběrem konkrétních produktů a připravíme je v podobě dárkových balení jakéhokoliv rozsahu.  Také možnost napojení na XML feedy.