Chcete darovat možnost volby? Ať si všichni oslavenci, manžel, táta nebo kamarádi vyberou, co jim udělá radost. A vy se vyhnete zklamání ze špatně zvoleného daru. Darujte krásné dárkové poukazy na exkluzivní autokosmetiku, motokosmetiku nebo přípravky na péči o jízdní kola, karavany, lodě i golfové hole, hudební nástroje, šperky, mince.

Udělejte radost dárkovým poukazem na kvalitu

Máte kolem sebe milovníky automobilů, motocyklů nebo sportovce? Na auta, motorky, lodě, čluny, obytné vozy, jízdní kola i na golf máme kvalitní přípravky, které čistí, leští a pečují. Každý si vybere z široké nabídky to pravé pro svoje hobby.

Dárkový poukaz vám ušetří čas a nervy, jestli se strefíte a vyberete to pravé. A vyhnete se zbytečné výměně jedné pasty za čištič ve spreji nebo leštěnku. Nechcete přece, aby váš dárek zůstal ležet zapadnutý ve skříni. Nechte oslavence, ať si vybere, co mu udělá radost, sám!

Objednejte dárkové poukazy k narozeninám, svatbě, výročí nebo na Vánoce pohodlně doma online a máte je k dispozici ihned. Buď si je vytisknete nebo vám je pošleme poštou.

Krásný dárek – dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč i 2 000 Kč!

Rádi vám připravíme i dárkový poukaz, jehož hodnotu si sami vyberete. Stačí nám zavolat na +420 730 100 083 či napsat info@autosolcz.cz.