Dárková balení Autosol CZ

Dárková balení

Nechce se vám s dárkem balit? I o to se postaráme. Balíček vám krásně zabalíme a pošleme vám ho domů nebo. No není to paráda? Vy jen zavoláte, a my vše zařídíme za vás. Dárková balení nás baví!

Luxusní dárková balení k narozeninám i na Vánoce!

Vyberte si cokoliv z naší nabídky pro motoristy, motorkáře, cyklisty, milovníky lodí i karavanů nebo nadšené golfisty. U nás najdete dárek i pro milovníky veteránů, sběratele mincí nebo muzikanty. Dárek zabalíme do krásné černé krabice, převážeme červenou stuhou a pošleme k vám domů nebo přímo oslavenci. A fakturu na mailovou adresu.

Nemůžete se rozhodnout, co do dárkového balení dát? Netrapte se, raději nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Dělat radost nás totiž baví.

Předpřipravené dárkové balíčky, máte to bez práce.

Ušetřete si svůj čas a vyberte si balíčky, které jsme předem připravili. I to vám nabízíme. Balíčky jsou naplněny tím, co se na auta, motorky či lodě, které jsou otestovány samotnými zákazníky. Víme, co doporučujeme, přípravky jsme pečlivě vybrali, aby výsledek byl 100%.

Inspirujte se. Zobrazit všechny předpřipravené balíčky

Jak dárková balení vypadají?

 

Nejnovější aktuality

Nejnovější tipy a návody

Pasta ne leštění mosazi

Jak na čištění a leštění mosazi?

17.6.2019
Tipy na čištění a leštění mosazi. Jak vrátit mosazným předmětů krásný a lesklý povrch. Legandární pasta Dursol na leštění kovů vyčistí mosazné mísy, hmoždíře, táci…

Připravte auto dokonale na zimní sezonu!

5.11.2018
Nepodceňte příchod mrazivých dnů a připravte auto dokonale na zimní sezonu. Máme pro Vás pár tipů, jak předejít zamrznutí zámku a skel nebo přimrznutí dveří.…