Jak často se věnujete opravdu důkladné údržbě vašeho vozu? Jednou dvakrát do roka? Strávíte mytím, čištěním, leštěním a vysáváním hodiny vašeho volného času a výsledek? Sem tam nějaký škrábanec na laku, zašedlé plasty, nějaká ta skvrna na sedadle. Tolik práce a výsledek není dokonalý. Nechte to na profesionálech. Ruční mytí a čištění aut s kvalitní autokosmetikou na všechno, co si jen na autě umíte představit. K tomu hodiny zkušeností s tisíci auty.

Ruční mytí a čištění aut udělá z vašeho vozu luxusní bourák!

Každý detail hraje roli! Mytí na myčce je sice pohodlné a rychlé řešení, ale pravda je, že lak trpí. A interiér o ten se staráme většinou ještě míň. Občas vysajeme, občas setřeme prach.

Interiér jako ze škatulky

Hloubkové čištění interiéru vozu, všechny záhyby a zákoutí je potřeba vysát, vyčistit a ošetřit, aby výsledek byl dokonalý a dlouho trval. Čištění palubní desky, odstranění skvrn od bot, nápojů a jídla. Kvalitní přípravky povrchy nejen vyčistí ale i chrání před vyblednutím, jemnými škrábanci a křehnutím. Světlý interiér i světlá kůže může vypadat zase jako ze škatulky.

Zářivá karosérie s lakem bez škrábanců

Lak je jako kůže, prostě to často schytá a záleží na nás, jak se o škrábance postaráme, jestli bude vidět jizva nebo ne. Profesionálové si poradí i s hlubšími škrábanci a předejdou dalšímu poškození laku a rezavění. Venkovní plasty jsou taky velice namávané slunečním zářením a teplotami. Proto je potřeba je nejen čistit ale i chránit před křehnutím. K dokonalosti chybí už jen sklo, čisté a vododěodolné přední sklo, to je nutnost pro bezpečnou jízdu. Ruční mytí a čištění aut to je kvalitní práce s  použitím extra účinných přípravků.

Doporučujeme! Profesionál na ruční mytí a čištění aut.

Jaké je lepší doporučení než osobní zkušenost. Celý náš tým vyzkoušel některou ze služeb v nabídce čištění aut od Martina Meluzína. Většinou vezeme auto na úklid po dovolené s dětmi nebo po zimní sezóně. Znáte to, na dovolenou k moři jedině vlastním vozem, žádné trmácení karosou. Ale po návrahu tuny písku všude, špinavá přední sedadla zezadu (nikdy nechápu, co tam ty děti dělají), čokoláda a drobky nejen na zadních sedadlech. A pár škrábanců na kapotě od kamínků z cest taky přibyde. Je to krásný pocit odpoledne opět sednout do čistého a voňavého vozu!