Publikován 1 komentář

Vyzkoušeli jsme za vás čistič na plasty!

čištění plastů na autě

Čištění plastů v domácnosti, na zahradě nebo na vašem autě může být velmi snadné!

Dalo by se říct, že žijeme v době plastové. Plasty se používají snad úplně všude, v autech, na motorkách, v domácnosti, na zahradě, v módě, v průmyslu.

A každý plast je trochu jiný, liší se tvrdostí, strukturou povrchu, barvou a našlo by se toho určitě víc. Z čištění plastů se stává alchymie. My jsme Plastic Cleaner čistič na plasty ve spreji od německého výrobce Autosol vyzkoušeli na nejběžnější věci, které máme kolem sebe a potřebujeme je čas od času vyčistit. Otestovali jsme klávesnici, plastová okna, zahradní nábytek, plastové části auta v interiéru, v motoru a i venkovní plasty a pro příznivce módy jsme vyčistili i dámskou tašku Obag. Šlo to překvapivě hladce. Nastříkali jsme sprej na povrch a pár sekund počkali než čistič začne reagovat a pak jsme ho setřeli hadříkem z mikrovlákna. Výsledek našeho úsilí můžete vidět na fotkách a videích.

Rady a tipy jak efektivně čistit plasty!

  • Nastříkejte a nechte chvíli působit.
  • Očistěte povrch krouživými pohyby, dosáhnete tak nejlepšího výsledku a vyhnete se čmouhám.
  • Na očištění použijte kvalitní utěrku z mikrovlákna nejlépe světlou nebo ve stejné barevnosti jako je plast.
  • Vyzkoušejte nejprve sprej na malé ploše ideálně na zadní straně. Každý plast je jiný a proto reakce můžou být různé. My jsme zjistili, že některé barevné utěrky mohou reagovat na světlém podkladu.

Čištění plastů před a po

Video ukázky: Jak jsme čistili a vyčistili plasty!

1 thought on “Vyzkoušeli jsme za vás čistič na plasty!

  1. […] Čistič plastů Plastic Cleaner ve spreji funguje perfektně na plastová okna a parapety, plastový nábytek, hračky z plastu i na moderní plastovou tašku Obag. Čistič nastříkejte na povrch,který chcete čistit. Nechte chvíli působit a poté setřete vlhkým hadříkem. A máte vyčištěno. Jak jednoduché a efektiní, přípravek navíc chrání plasty před křehnutím. Všechno, co potřebujete vědět, jak správně přípravek používat a co všechno jsme už vyčistili najdete v článku Vyzkoušeli jsme za vás čistič na plasty! […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.