Motorkářská sezóna se chýlí ke konci. A za chvíli jsou tu opět Vánoce. My jsme nezaháleli a připravili jsme nové vánoční tipy pro milovníky silných strojů. Pečlivě jsme vybírali to nejlepší z naší nabídky, vánoční dárky pro motorkáře nemají chybu. Do luxusní černé dárkové krabice jsme nabalili osvědčené přípravky na motocykl. Vánoční dárky pro motorkáře udělají pod stromečkem radost.

Venku ještě svítí říjnové sluníčko, ale rána už jsou chladná a dny se krátí. Známe to všichni, konec října dušičky, v listopadu zazimujeme motorky a v prosinci nastane vánoční shon. Co to letos udělat jinak, víc v klidu. Víme, jak těžké je vybrat ten pravý dárek. Už žádné ponožky, pyžama nebo pánskou kosmetiku. Správný chlapy, kteří tráví hodiny v garáži a další hodiny na silnici, potěšíte kvalitní motokosmetikou na silné stroje.

Dali jsme si záležet a připravili jsme dárkové balíčky pro motorkáře. Pečlivě jsme vybírali ty nejlepší a nejoblíbenější přípravky na leštění, čištění a ochranu celé motorky.  Nakombinovali jsme je do balíčků chytře, aby nic nechybělo.  A nezapomněli jsme ani na obal. Dárky jsme zabalili do luxusní černé dárkové krabice s červenou stuhou.

Víme, čím uděláte radost! Inspirujte se na vánoční dárky pro motorkáře.

Vyberte krásný vánoční dárek pro milovníky silničních i sportovních motorek, „čoprů“ nebo crossky.

Legendární přípravky na čištění výfukových svodů!

Dárkový balíček a výfuk se leskne jako nový i po letech bez údržby.

Duo nejoblíbenějších produktů na výfuk od Autosol dokáže divy se zlatavým zabarvením a připáleninami. Vyčištění a vyleštění do několika minut. Výfuk se opět leskne. Výsledek ohromí a nadchne každého motorkáře. Darujte pod stromeček překvapení, které dělá radost celou moto sezónu.

EXTRA dárek pro kompletní péči. PLUS bonus doprava ZDARMA!

Dárkový balíček pro kompletní péči o motorku

V této dárkové sadě najde každý motorkář vše, co potřebuje pro údržbu, čištění a leštění svého stroje. Kompletní péče o motorku v německé kvalitě. Od univerzálního čističe motorek, přes leštící a ochranné pasty, až po mocný čistič výfukových svodů. Od ráfků po kapotu vyčistí, naleští a hlavně ochrání před vodou, štěrkem a ostatní špínou. Vše v matně černé krabici s rudou stuhou, hned připravené k obdarování. Koukněte na dárkovou sadu a objednejte online s bonusem dopravy zdarma.

Rádi zodpovíme, jakýkoliv dotaz. Fakturu Vám zašleme online, takže se nemusíte bát, žádného faux pas při předávání dárku. Těšíme se na Vaši objednávku.
Tým Autosol CZ