Pár měsíců nás ještě dělí od Vánoc. My jsme ale nezaháleli a připravili jsme nové dárkové sady pro milovníky aut. Do luxusní černé dárkové krabice jsme nabalili nejlepší a osvědčené přípravky pro ochranu a údržbu automobilů. Inspirujte se na Vánoce. Udělejte radost vánočním dárkem, který ocení každý zapálený řidič.

Venku ještě svítí říjnové sluníčko, ale rána už jsou chladná a dny se krátí. Známe to všichni, na konci října dušičky, v listopadu už začne předvánoční nálada a v prosinci vánoční shon. Co to letos udělat jinak, víc v klidu. Víme, jak těžké je vybrat to pravé překvapení. Už žádné ponožky, pyžama nebo pánskou kosmetiku. Správný chlapy, kteří tráví hodiny v garáži a další hodiny na silnici, potěšíte kvalitní autokosmetikou.

Dali jsme si záležet a připravili jsme dárkové balíčky pro motoristy. Pečlivě jsme vybírali ty nejlepší a nejoblíbenější výrobky na ochranu laků, karosérie, světel i interiéru vozu. Nakombinovali jsme je do balíčků chytře, aby nic nechybělo.  A nezapomněli jsme ani na obal. Dárky jsme zabalili do luxusního černé dárkové krabice s červenou stuhou.

Víme, čím uděláte radost! Inspirujte se na Vánoce.

Vyberte krásný vánoční dárek pro milovníky všech typů aut, džípů, sporťáků i rodinných vozů.

NANO technologie pro krásný vůz. PLUS bonus doprava ZDARMA

Dárkový balíček NANOstěračůDárkový balíček NANO stěračů

Sada NANO stěračů s účinným čističem skla, přípravkem proti zamlžení Anti-Fog, Magickou utěrkou pro čištění beze čmouh a kvalitním balením směsi do ostřikovačů.

NANO kosmetika v dárkovém balení

NANO kosmetika pro zářivé auto

Nabitý balíček s převratnou NANO technologií pro zářivý lesk a ochranu před nečistotami až po dobu 6 měsíců. Dárek bez práce, krásně zabalený a rovnou připravený na předání.

Dárkový balíček pro kompletní péči o auto s polymerovou ochranou AutosolDárkový balíček pro kompletní péči o auto

Nadupaný dárkový balíček, který obstará kompletní péči plechového miláčka. Vybrali jsme 6 top produktů, ověřených našimi zákazníky. Autošampon vhodný pro časté mytí, čistič interiéru, polymerová ochrana pro vysoký lesk a ještě mnoho dalšího. K tomu 4 utěrky pro snadné čištění a leštění milovaného sporťáka. Vše krásně zabalené, rovnou připravené k obdarování. Objednejte dárek jednoduše a z pohodlí vašeho domova zde.

Interiér vozu jako ze škatulky

Dárkový balíček pro zářivý interiér vozuDárkový balíček pro zářivý interiér vozu

Dárkový balíček pro zářivý interiér vozu dlouhodobě chráněný před znečištěním. Stačí 4 výrobky s extra účinností na údržbu plastů, textilu i kůže a proti zamlžování skla a vše svítí čistotou. Navíc speciální utěrky z mikrovlákna pro snadný úklid. Krásný vánoční dárek pro každého majitele auta.

NOVINKY na auto z Ameriky!

Dárkový balíček Stoner TrioDárkový balíček Stoner Trio

Tři americké produkty pro ochranu téměř celého auta. Ochrana proti zamlžení skel Anti-Fog, tekuté stěrače Rain Repellent, které zlepší viditelnost za deště. A pro rozzáření a ochranu laku konečně detailer Speed Bead. Stačí tři účinné přípravky na vyčištění auta.

Dárkový balíček Stoner DuoDárkový balíček Stoner Duo

Dva primární a zcela nutné americké produkty pro ochranu exteriéru auta. Tekuté stěrače Rain Repellent na pření sklo a puntičkář Quick Detailer Speed Bead pro parádní vzhled a skvělou ochranu laku. To vše v krásném dárkovém balení.

Rádi zodpovíme, jakýkoliv dotaz. Fakturu Vám zašleme online, takže se nemusíte bát, žádného faux pas při předávání dárku. Těšíme se na Vaši objednávku.
Tým Autosol CZ