Už jste přemýšleli, jaký dárek darujete na Vánoce, narozeniny nebo k výročí? Pro nadšené motorkáře i motoristy máme vyladěné dárkové sady s přípravky na čištění, leštění a údržbu jejich strojů. A pro Vás máme příjemnou zprávu, ušetříte na dopravě. Radost uděláte krásným a praktickým dárkem. A využijte akce doprava ZDARMA.

Krásný dárek pro milovníky aut a motorek. A bonus pro Vás – doprava ZDARMA!

Vybrali jsme to nejlepší z nabídky Autosolu na auto a motorku. Všechno jsme zabalili do luxusní dárkové krabice, aby dojem byl dokonalý. A dárek je připravený k předání oslavenci. Vy s tím nemáte žádnou práci navíc. Udělejte radost skvělou a roky prověřenou autokosmetikou a motokosmetikou německé kvality.

Dárkový balíček pro kompletní péči o auto

Nadupaný dárkový balíček, který obstará kompletní péči plechového miláčka. Vybrali jsme 6 top produktů, ověřených našimi zákazníky. Autošampon vhodný pro časté mytí, čistič interiéru, polymerová ochrana pro vysoký lesk a ještě mnoho dalšího. K tomu 4 utěrky pro snadné čištění a leštění milovaného sporťáka. Vše krásně zabalené, rovnou připravené k obdarování. Objednejte dárek jednodušše a z pohodlí vašeho domova zde.

Dárkový balíček pro kompletní péči o motorku

V této dárkové sadě najde každý motorkář vše, co potřebuje pro údržbu, čištění a leštění svého stroje. Kompletní péče o motorku v německé kvalitě. Od univerzálního čističe motorek, přes leštící a ochranné pasty, až po mocný čistič výfukových svodů. Od ráfků po kapotu vyčistí, naleští a hlavně ochrání před vodou, štěrkem a ostatní špínou. Vše v matně černé krabici s rudou stuhou, hned připravené k obdarování. Koukněte na dárkovou sadu a objednejte online s bonusem dopravy zdarma.

Rádi zodpovíme, jakýkoliv dotaz. Fakturu Vám zašleme online, takže se nemusíte bát, žádného faux pas při předávání dárku. Těšíme se na Vaši objednávku.
Tým Autosol CZ