Publikován Napsat komentář

Doprava ZDARMA! Darujte sadu luxusních přípravků na auto nebo motorku

doprava zdarma

Už jste přemýšleli, jaký dárek darujete na Vánoce, narozeniny nebo k výročí? Pro nadšené motorkáře i motoristy máme vyladěné dárkové sady s přípravky na čištění, leštění a údržbu jejich strojů. A pro Vás máme příjemnou zprávu, ušetříte na dopravě. Radost uděláte krásným a praktickým dárkem. A využijte akce doprava ZDARMA.

Krásný dárek pro milovníky aut a motorek. A bonus pro Vás - doprava ZDARMA!

Vybrali jsme to nejlepší z nabídky Autosolu na auto a motorku. Všechno jsme zabalili do luxusní dárkové krabice, aby dojem byl dokonalý. A dárek je připravený k předání oslavenci. Vy s tím nemáte žádnou práci navíc. Udělejte radost skvělou a roky prověřenou autokosmetikou a motokosmetikou německé kvality.

Dárkový balíček pro kompletní péči o auto

Nadupaný dárkový balíček, který obstará kompletní péči plechového miláčka. Vybrali jsme 6 top produktů, ověřených našimi zákazníky. Autošampon vhodný pro časté mytí, čistič interiéru, polymerová ochrana pro vysoký lesk a ještě mnoho dalšího. K tomu 4 utěrky pro snadné čištění a leštění milovaného sporťáka. Vše krásně zabalené, rovnou připravené k obdarování. Objednejte dárek jednodušše a z pohodlí vašeho domova zde.

Dárkový balíček pro kompletní péči o motorku

V této dárkové sadě najde každý motorkář vše, co potřebuje pro údržbu, čištění a leštění svého stroje. Kompletní péče o motorku v německé kvalitě. Od univerzálního čističe motorek, přes leštící a ochranné pasty, až po mocný čistič výfukových svodů. Od ráfků po kapotu vyčistí, naleští a hlavně ochrání před vodou, štěrkem a ostatní špínou. Vše v matně černé krabici s rudou stuhou, hned připravené k obdarování. Koukněte na dárkovou sadu a objednejte online s bonusem dopravy zdarma.

Rádi zodpovíme, jakýkoliv dotaz. Fakturu Vám zašleme online, takže se nemusíte bát, žádného faux pas při předávání dárku. Těšíme se na Vaši objednávku.
Tým Autosol CZ
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.