K 5 výrobkům z řady Péče o loď dostanete nyní praktický kbelík

Mít svou vlastní loď, loďku, bárku, kánoi, kajak, člun! Odjakživa sen skoro všech kluků. A když už jste si ho splnili, je jen na Vás, jak dlouho vydrží jako nová. Na lodě a čluny u nás najdete komplexní řadu prostředků pro mytí, čištění a údržbu všech materiálů! A nyní AKCE! Kupte si 5 výrobků z řady na lodě a dostanete k nim praktický dárek!

Starejte se o loď, člun, kánoj s láskou

Dopřejte vašemu miláčkovi to správné ošetření. Vyberte si přesně to, co aktuálně potřebujete na údržbu, čištění, obnovu a ochranu lodi.

Řada péče o lodě je určena jak pro práci nad i pod hladinou ponoru. Základem jsou lodní šampóny v kombinaci s výrobky s maximální účinností pro odstranění odolných nečistot.

Pokud potřebujete řešit škrábance nebo ochránit loď od korozi doporučujeme speciální pasty pro odstranění škrábanců a leštění sklolaminátu, dlouhodobné údržby kovů zejmnéna NANO technologií a osvedčené produkty odolné vůči řasám, korozi, solným skvrnám a vodnímu kameni.

Co bysme měli vědět!

Máme pro Vás DÁREK! Objednejte si nyní 5 výrobků z řady Péče o loď a dostanete od nás praktický plastový kbelík, do kterého se všechny přípravky vejdou.

Vyberte si z naší ucelené  nabídky a užijte si beztarostnou plavbu!