Nablýskané výfukové svody na další motorkářskou sezónu!

Chcete mít na novou sezónu nablýskané výfuky? Nechte si vyčistit výfukové svody od Autosolu přímo na veletrhu Motosalon 2019. Pošlete nám fotku vašich výfukových svodů na motorce. Z fotek vybereme 4 kousky nejvíc zašlých, zrezlých a zabarvených výfuků, které vyčistíme a naleštíme přímo na veletrhu Motosalon 2019. A máte to bez práce!

Čištění výfukových svodů na veletrhu Motosalon 2019

Jaro a s ním další motorkářská sezóna klepe na dveře. Určitě se už těšíte na první teplé dny, kdy svůj naleštěný stroj poprvé vyvezete na projížďku. A budete se blýskat i váš výfuk? Chcete mít čištění a leštění výfukových svodů bez práce? Nechte si vyčistit výfukové svody na našem stánku na Motosalonu 2019 v Praze. Pošlete nám 2-3 fotky vašich výfukových svodů na e-mail do 17.února.

Ze zaslaných fotek vybereme 4 nejvíc zašlé výfuky, které kompletně vyčistíme a naleštíme přímo na veletrhu Motosalon 2019 v Praze.

Jak čistíme výfukové svody?

Na čištění výfukových svodů použijeme čistič výfukových svodů Bluing Remover, speciální přípravek na čištění zamodrání výfuků a dalšího zabarvení svodů. V druhé fázi použijeme extra účinnou pastu Metal Polish na čistění kovů, která odstraňuje rez a špínu, výborně leští a dlouhodobě chrání výfuk před vodou a nečistotou, která výfuk dočistí, vyleští a konzervuje.

Podívejte se na ukázku čištění výfukových svodů

 

Těšíme se, jak se budou blýskat.
Tým Autosol CZ