Znáte legendární americkou značku motorek Victory? Silné a designem jedinečné stroje oslovily početné řady milovníků motocyklů. Letos se fandové motorek Victory sešli v České republice. Mezinárodní sraz motorek International Victory Rally proběhl v horkém červnovém víkendu v Němčicích.

Mezinárodní sraz motorek Victory zakotvil letos v Česku!

Americká značka motorek Victory oslovila svým jedinečným designem a silným motorem tisíce motorkářů. Od vzniku firmy bylo navrženo a vyrobeno téměř šedesát modelů motocyklů Victory, které posbíraly 25 prestižních ocenění. Dnes už si nový model nekoupíte. Značka zanikla, ale řady jejich fanoušku jsou stále početné.

Letos proběhl druhý ročník mezinárodního srazu motorek milovníků strojů značky Victory, který organizoval český motorkářský klub Victory Owners Club Czech, a kde jinde než v Česku. Účast byla hojná a navíc mezinárodní. Sjelo se přes 75 motocyklů Victory z 11 zemí. Kromě sousedních zemí nechyběla ani velmi početná skupina účastníků ze Skandinávie či Ruska, kde je značka Victory stále poměrně rozšířená. Pro představu v Česku najdete maximálně 60 kusů těchto legendárních strojů. Jedinečná akce přilákala 120 návštěvníků, kteří dorazili na sraz na stovce motorek.

Organizátoři zvolili perfektní místo v penzionu VIGVAM v Němčicích, které má skvělé zázemí pro větší akce. Počasí se vydařilo, nepršelo, jen teplota vystoupala přes 30 stupňů. Ale to nikoho neodradilo na vyjížďku a my jsme alespoň mohli nabídnout pro zpříjemnění chladící sprej do helmy, který se přesně na takové horké dny vyplatí vzít sebou do kapsy.

Kdo byl šikovný, mohl si ze srazu i něco odvézt. Organizátoři uspořádali pro zpestření během víkendu pár zajímavých soutěží.  Tři výherci si odvezli i dárkové sady Autosol určené na motorky.

Už se těšíme na další International Victory Rally. Třeba bude zase v České republice. Nechme se překvapit.

Děkujeme pořadatelům srazu za krásný zážitek!

Pár fotek z mezinárodního srazu motorek International Victory Rally