Letošní Motosalon se opravdu vydařil. Od čtrvtka do neděle proudily davy návštěvníků. A my jsme moc rádi, že se milovníci silných motorek, čoprů, enduro motocyklů i čtyřkolek zastavili i u našeho stánku a sledovali jak čistíme a leštíme výfukové svody.

Náš stánek ovládlo čištění a leštění výfukových svodů!

Opravdu jsme se snažili, abyste si přišli na své. Během 4 dnů jsme postupně vyčistili 4 výfukové svody našich zákazníků, kteří nám je na naši výzvu před veletrhem dodali. Někteří z vás nevěřili, že sundáme všechen letitý nános a rez. A proto se k nám vraceli zkontrolovat ten svůj kousek výfuku. Chvilku to trvalo, ale po opakovaném nanášení skvělého čištice výfuků Bluing Remover, jsme se dostali až na kov. A pak přišel druhý krok, rozzářit výfuk vysokým leskem. Ani to pro nás není problém, vyhlášená pasta Metal Polish leští téměř sama. Největší radost jsme pak měli, když jste si magickou lahvičku a zářivou pastu koupili!

Měli jsme skvělé sousedy i návštěvníky!

Lepší společnost jsme si nemohli přát. Naši sousedi odnaproti byli herci, cestovatelé a baviči Vandráci Vagamundos. A to přivedlo na náš stánek také spoustu z vás, kteří byste jinak naši čistící show minuli. Stánek byl kousek od hlavní stage, což po třetím dni soupeření s moderátorem a gumováním zase taková výhoda pro naše hlasivky nebyla. Naštěstí se bylo i na co dívat!

Kdo jste si přivoněli k Helmet Coolingu?

Vyzkoušeli jste chladící sprej do helmy Helmet Cooling, který je bezvadný na cestování v létě. Měli jsme na stánku i helmy, takže jste si mohli přivonět i vyzkoušet na sobě. Ukázali jsme i další pasty na kovy a čističe s vodou i bez vody na motorku, perfektní nanostěrače, které zvyšují bezpečnost při jízdě v dešti. Prostě to nejlepší z naší nabídky na motocykl. A už teď se těšíme na další rok!

Goodbye Motosalon 2019 a naviděnou příští rok!

Tým Autosol CZ