Vzpomínáte na všechny krásné momenty, které jste s tátou zažili? Od malička to byl právě on, kdo vás učil kopat do balónu, bral vás na výlety autem nebo na kole,  učil se s vámi matiku. A co teprve řízení auta, to byly nervy. A vzpomínáte si na ty škrábance na laku jeho auta, které jste trochu nešikovně maskovali. Teď máte příležitost poděkovat. Den otců je už 16. června. Darujte tátovi dárek!

Den otců letos 16. června! Udělejte tátovi radost!

Pamatujete si na všechny chvíle, které jste s tátou zažili? Hodně z nich bude spojené s jeho miláčkem na čtyřech kolech a právoplatným členem rodiny, autem. Výlety na chalupu, léto u moře, návštěva babičky. Věci se naházeli do kufru, táta zavelel nalodění do auta, ještě pásy a vyrazilo se na cestu. A co teprve, když jste se začali učit řídit. To byly nervy. Ale táta to bral z nadhledem, říkal: „Každý musí nějak začít, spojka to vydrží. Jen mi to prosím tě neodři!“

Teď je ta chvíle, kdy mu to můžete poděkovat slovy i maličkostí jako je pasta na škrábance nebo celou dárkovou sadou. Vyberte si z dárkových sad na auto. Nebo pokud váš táta přesedlal na elektrokolo, tak mu udělejte radost sadou na kolo. Pokud holduje spíš golfu nebo jachtaření, tak nepřehlédněte balíčky, které jsme nachystali právě pro milovníky lodí a zelenému trávníku.

Pokud raději něco nakombinujete, tak to taky není problém. Vybrat můžete dárek z naší široké nabídky kvalitních přípravků na auto, motorku, karavan, kolo, do dílny v klidu doma. Dárkový balíček na přání pro Vašeho tátu rádi připravíme.

Přejeme krásný červnový čas!
Tým Autosol CZ