Znáte nadaci Modrý Hroch, která pomáhá dětem po těžkých úrazech? My ano 🙂 A i letos jsme se zapojili a podpořili Golf tour 2019. Jde o charitativní projekt, jehož součástí je charitativní tombola. Darovali jsme do ní dárkové sady na golf od Autosol. Výtěžek z tomboly pomáhá konkrétním dětem, aby se po úrazu mohly rychleji vrátit do běžného života. Letos na jaře už proběhly dva golfové turnaje v Kořenci a v Čeladné.

Charitivní golf zábava i pomoc v Kořenci a v Čeladné

Letos jsme zažili už dva krásné turnaje s krásnými lidmi, kteří rádi pomáhají ostatním a milují golf. V květnu byla charitativní golf tour nadace Modrý Hroch zahájena golfovým turnajem v Kořenci a v červnu si přišli zahrát golfový nadšenci na Čeladnou. Golf tour nadace Modrý Hroch se koná každý rok a součástí každého turnaje je tombola darovaných věcí od sponzorů. Charitativní golf je spojení příjemného zážitku s užitečným výsledkem. Výtěžek z tomboly jde na děti, které to potřebují.

My jsme darovali do tomboly dárkové sady Autosol určené na golf a byli jsme mile překvapení nad štědrostí golfistů. Děkujeme pořadatelům turnajů za krásný zážitek!

Taky rádi pomáháte?

Podpořit nadaci můžete finančním nebo nefinančním darem nebo se můžete zapojit do dobročinné činnosti.  Detailní informace, jak můžete pomoci, najdete na webu Nadační fond Modrý Hroch.

Pár foteček charitativní golf tour 2019 v Kořenci a na Čeladné