Navštivte stánek Autosolu na mezinárodním veletrhu motocyklů, čtyřkolek Motosalon 2019 v Praze, který proběhne ve dnech 28.2. až 3.3. ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA. Na stánku bude probíhat prezentace kvalitních německých výrobků na čištění, ochranu a údržbu motocyklů. K vidění bude i ukázka čištění výfukových svodů. Najdete nás v pavilonu 5 na stánku 537

To nejlepší z Autosolu na veletrhu Motosalon 2019

Motokosmetika německé kvality od Autosol je prověřená motorkáři a poradí si hravě s běžnou údržbou a obstojí i při vašich speciálních nárocích. Máme speciální produkty, po kterých byste jinde marně pátrali. Čistič výfukových svodů si poradí se zlatavým zabarvením i připáleninami a díky leštící pastě dodáte výfuku zářivý lesk novoty. Velice oblíbená je extra péče na matné laky a povrchy.

Představíme novinky od Autosolu

  • Výborný expresní čistič Fast Clean & Polish využijete pro rychlé a efektní čištění motorky bez vody na dovolené, závodech nebo motorkářském srazu.
  • Přijďte vyzkoušet chladící sprej do helmy, který v letních měsících oceníte na cestách.
  • Určitě máte i auto. Představíme prvotřídní NANOstěrače na čelní skla a přední světlomety s dlouhotrvajícím účinkem. Při rychlosti nad 60 km/h se voda neudrží na skle a stéká a navíc chrání před poškrábáním.

Co pro vás na veletrhu ještě chystáme

Letos jsme si pro Vás na Motosalonu 2019 připravili ukázky čištění výfukových svodů. A to jak odstranění zabarvení tak i finální doleštění do zrcadlového lesku  Dále pak jak fungují NANOstěrače na helmě a štítu motorky.

Podívejte se na aktuální informace o nás na Motosalonu 2019

Pár vzpomínek z minulého roku. Těšíme se na vás!

Tým Autosol CZ