NANO vosk na auto

381 

(Hodnocení: 4)

Špičková NANO ochrana pro vaše auto (NANO Hard Wax), vydrží 3-6 měsíců a jedno balení je až na 8 opakovaných aplikací (podle velikosti auta) = ochrana na několik let. Odpuzuje vodu, pyl, hmyz, asfalt a další špínu. Nově s vylepšenou recepturou.

Katalogové číslo: 11003800 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tento produkt jsme nahradili odolnějším produktem NANO vosk na auto.

Tvrdý NANO vosk na auto (NANO Hard Wax)

Špičkový vosk nově s vylepšenou recepturou. Obsahuje nano částice, které pomáhají s ochranou laku automobilu až 6 měsíců. NANO vosk je takovým ochraným štítem vašeho auta. Jedná se mikroskopicky tenkou avšak pevnou vrstvu, která „vyhlazuje“ povrch a odpuzuje lépe vodu a nečistoty jako je pyl, asfalt i hmyz.

NANO vosk a následné mytí

Ochranné účinky NANO vosku vydrží až 3-6 měsíců nebo 30 umytí (dle dalších vlivů prostředí). Jelikož voda NANO ochranu aktivuje a nesmyje, můžete vodou auto umývat dle libosti. NANO vosk nesmyje ani vapka. Prostředek je tedy vhodný i pro mytí v domácím prostředí, protože neškodí životnímu prostředí. Mytí po aplikaci NANO vosku je pak o poznání snadnější a není třeba používat další chemikálie (např. autošampóny). Použijte pouze vodu a jemný hadr, kterým veškerou špínu setřete.

Chemikálie a jiné čistící prostředky NANO ochranu na rozdíl od vody narušují a výrazně zkracují její životnost. Proto nedoporučujeme při použití NANO vosku umývání auto v automyčkách, kde je používána vždy velmi silná chemie. Automyčka sníží životnost NANO vosku na pouhých 10 umytí.

Kolikrát mohu NANO vosk použít?

Obsah balení je 250ml, což bohatě vystačí na 4-8 opakovaných aplikací tzn. máte ochranu až na několik let. Počet aplikací ovlivňuje velikost auta, na které nano vosk nanášíte. Na menší auto typu Fabia vyjde cca 8 aplikací. Na velké auto cca 4 aplikace.

Jak se NANO vosk aplikuje?

 1. Původní lak umyjte Autošampónem a dokonale osušte např. utěrkou z mikrovlákna (příprava povrchu je důležitá pro výdrž NANOvosku)
 2. Pokud máte lak zašlý a chcete obnovit původní lesk a barvu použijte leštěnku Car Polish. Pokud máte lak na autě starší více než 2 roky, použijte oživovač laku Paintwork Cleaner.
 3. Před použitím lahvičku nanovosku dobře protřepejte. Naneste NANO vosk nejlépe aplikační houbičkou po celé ploše a ihned leštící utěrkou z mikrovlákna rozleštěte do sucha. Leštěním kruhovými pohyby vytvoříte souvislou plochu NANO částic a současně NANO povrch vytvrdíte.
 4. A je to 🙂

Co byste měli o NANOvosku vědět?

 • je zdravotně nezávadný;
 • pro mytí auta před aplikací vosku použijte určený Autosol šampón = na mytí před aplikací nanovosku vozu nikdy nepoužívejte prostředky, které k tomu nejsou určené např. na mytí nádobí nebo šampóny s voskem
 • nanášejte „sektorově“ tzn. samostatně kapotu, dveře atd. zjednodušíte si tím práci
 • nepoužívejte jej na gumové nebo plastové části;
 • voda jej aktivuje, ale chemie smývá;
 • vytvrzuje se přeleštěním;
 • aplikovat při teplotách 15-25°C stupňů, ale ne na přímém slunci;

Kompletní videonávod aplikace NANO vosku pro nová i starší auta

https://www.youtube.com/watch?v=mX8WVCbXSew

Video, jak se chová voda na laku ošetřeném NANO voskem Autosol

https://www.youtube.com/watch?v=s-VQC0toj8M

Další informace

Hmotnost 290 g
Rozměry 5.5 × 5.5 × 15.5 cm
Obsah

Balení

Výdrž / odolnost

až 6 měsíců

4 recenze NANO vosk na auto

 1. Martin

  Velká spokojenost s Nano voskem, produkt jsem použil na 3 auta. 2 vetší a jedno malé. Ještě dost zbylo. Auta se krásně lesknou.

  (0) (0)
 2. Ověřený zákazník

  Ověřený zákazník

  Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  (0) (0)
 3. Soukup

  Nanovosk

  Spokojenost.

  (0) (0)
 4. Ověřený zákazník

  Ověřený zákazník

  Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  (0) (0)
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Články o produktu

Žádné články

Mohlo by se Vám líbit…

Mohlo by se Vám líbit…

Název

Přejít nahoru