Chcete se zbavit zabarvení a mít znova zářivě lesklý výfuk. Nebo potřebujete odstranit letitý nános špíny, rzi a zapečeného asfaltu a renovovat výfukové svody. Čištění výfuku není problém 😉

Představujeme Čistič výfukových svodů

Aneb Bluing remover či Anti Blau je tekutý přípravek na čištění zabarvení nerezových, chromovaných a titanových výfuků na motocyklech. Čistič výfukových svodů zbaví výfuk veškerého zabarvení. Ať už je modré, zlatavé, hnědé či černé. Odstraní rez, zapečenou gumu, asfalt.

 

Jak čistič výfuků Bluing Remover používat?

Vysoké teploty vyplavují na povrch nečistoty obsažené v kovu, vzniká tak zabarvení výfukových svodů a celého výfuku od zlaté až po modrou barvu.

Čistič nanášejte na vychladlé výfukové svody.

Před použitím lahvičku s tekutým čističem pořádně protřepejte. Pak naneste ideálně aplikační houbičkou (nebo i houbičkou na nádobí) na zabarvený povrch a nechte ho působit. Pak setřete utěrkou z mikrovlákna.

Na jemné zabarvení stačí přípravek nechat působit pár vteřin. Na silné zabarvení výfuku můžete nechat Bluing působit až 10 minut. Nenechte Bluing Remover zaschout… těžko se Vám bude dostávat ze svodů.

Na silné znečištění aplikujte čistič výfuku opakovaně na stejné místo. Odstraníte tím tak i staré nánosy připálenin. V případě silnějších vrstev nečistot můžete použit drsnější stranu houbičky a pomoci si mechanicky.

Pro dokonalý lesklý výfuk doporučujeme v druhém kroku leštící pastu Metal Polish

Aby vyčištěný povrch zůstal déle čistý a lesklý, doporučujeme na závěr použít leštící pastu Metal Polish a leštící kotouček. Jakmile z výfukových svodů odstraníte zabarvení a všechnu nečistotu použijte na dočištění a vyleštění pastu Metal Polish, která výfuk dostane do zrdcadla.