Ecolabel

Certifikace Ecolabel je udělována pouze produktům šetrným k životnímu prostředí. Takové produkty umožňují co největší využití bez zatěžování životního prostředí. Produkty Eco Line byly oceněny touto nejvyšší evropskou certifikací.

Ecolable je evropskou značkou ochrany životního prostředí a je udělována Komisí Evropské unie produktům nezatěžujícím životní prostředí. Použití obnovitelných surových materiálů umožňuje zachovat dlouhodobou udržitelnost a současně být zodpovědní i ve výrobě přípravků pro péči o auta. Značka Autosol je jediná, která nabízí ekologická čistidla s tímto oceněním.

Výrobky oceněné zlatými medailemi

Prvenstvím byla značka Autosol oceněna nezávislou organizací Mezinárodní institut pro kvalitní výběr zlatou medailí „Monde Selection“ za kvalitu.

Mezinárodní soutěže se zúčastnilo přes tři tisíce firem a výrobek AUTOSOL® metal polish vyhrál zlatou medaili hned třikrát s maximálním počtem dosažených bodů při hodnocení. Proto je oprávněn užívat přívlastek „world´s finest“.

Produkty Autosol také testovala organizace NSF, která testuje a registruje výrobky s ohledem na jejich hygienickou nezávadnost a bezpečnost. Tyto výrobky nesou symbol NSF Registred a mohou být použity i do potravinářského průmyslu.