Potřebujete kvalitní průmyslové čističe do provozu či výroby? Ať řešíte, jak vyčistit nerez v průmyslové výrobě nebo jak na pravidelnou údržbu gastro spotřebičů, speciální řada přípravků na nerez od Autosolu, je odpověď. A jde to jednoduše. Máte několik možností, můžete použít extra silný průmyslový čistič A99 na hodně zašlé nerezové povrchy nebo na pravidelnou péči o nerez čističe ve spreji a na leštění do vysokého lesku speciální leštící pastu.

Speciálně vyvinuté extra účinné průmyslové čističe vás zbaví mastných otisků prstů, připálenin i jiných nečistot a nepoškrábou nerezový povrch. Stačí si vybrat ten správný!

Univerzální průmyslový čistič na kovy, beton, náradí i stroje

Univerzální průmyslový čistič na nerez, motory, beton a mnoho dalšího = A99

Potřebujete dostat extra znečištěné povrchy do pucu? Extra silný čistič A99 skvěle funguje na velmi znečištěné povrchy. Tekutý průmyslový čistič je silný a účiný přípravek na odstranění nečistot z nerezu. Během chvilky vyčistíte nerezové trubky, tyče, profily, motory, nerezové nádoby či jakékoliv nerezové části. Funguje velmi dobře i na čištění betonu, nářadí, cisteren od asfaltu či kamen od dehtu. Průmyslový čistič je koncentrovaný, doporučujeme ho před použitím vyzkoušet a naředit podle výše znečištění povrhu.

Tímto způsobem vyčištěný povrch zůstává v původním vzhledu, tzn. nemění se jeho povrchová struktura a zůstává matným, ale vyčištěným. Lesku dosáhnete pouze leštící pastou. A99 patří mezi neuniverzálnější průmyslové čističe na trhu a navíc bez NTA.

Průmyslový čistič nerezu v rozprašovači

Průmyslový čistič na nerez Stainless Steel Power Cleaner

Tekutý čistič nerezi v rozprašovači s unikátním složením pro čištění vetších nebo nepravidelných nerezových ploch. Skvěle čistí pochromované válce při výrobě plastů. Stroje není třeba zastavovat a je možné čistit přímo během výrobního procesu. Unikátní průmyslový čistič, který dokáže nahradit čistící pasty. Přitom je bezbarvý, takže odpadá další dočišťování povrchu.

> Podívejte se na video z praxe

Ochranný olej na kovy

Olej na ochranu kovů

Dlouhodobě chrání veškeré kovy. Odstraní i menší množství špíny, jako je prach nebo otisky prstů a zároveň vytváří voděodolnou ochrannou vrstvu, která povrchu dodává čistotu a lesk. Minimalizuje korozi po dlouhou dobu. Olej je „suchý“ a nezanechává silný mastný film.

Leštící pasta na kovy do průmyslu Metal Polish

Metal Polish leštící pasta na kov

Přípravek na čištění a leštění kovů včetně nerezi je držitelem několikanásobné zlaté medaile za své účinky. Léty ověřený průmyslový čistič Metal Polish účinně odstraňuje špínu a rez, čištěný povrch zároveň velice efektivně leští. Po použití zanechává na povrchu ochranný povlak, který chrání a zároveň odpuzuje vodu a špínu.

Průmyslový čistič Čistič svárů a nerezu

Průmyslový čistič Čistič svárů a nerezu

Extra fungující spojení chemických ingrediencí a abrazivních částic zbaví sváry zabarvení, obnoví původní vzhled nerezu a dodá mu znovu odolnost proti korozi. Ideální k čištění pohledových svárů či nerezových rozvodů.