Splnili jste si svůj dětský sen, pořídili jste si karavan a vyrážíte na cestu za dobrodružstvím? Karavany jsou skvělá věc na cestování ve dvou nebo s rodinou. Ať jste dobrodruh, romantik nebo „jen“ nadšenec do obytných vozů, chcete, aby váš karavan vydržel stovky kilometrů v perfektním stavu. A v perfektním stavu nemyslíme, pouze motoristicky, ale i čistý a voňavý, vždyť je to váš nárhradní dům na kolech. Pečovat o karavany, čistit, leštit, uklízet, tomu se prostě nevyhnete. S ucelenou řadou přípravků pro karavany a obytné vozy vám půjde úklid a údržba od ruky.

Na cesty karvanem přibalte kbelík s přípravky na čištění

Do kbelíku se vám vejde, vše co potřebujete na čištění interiéru i exteriéru karavanů, skel, plastů, kol. Vyčistíte zbytky od hmyzu i nečistoty po dešti a bouřce. Celou sadu přípravků lehce naskládáte do kbelíku, který nezabere moc místa a máte je pořád po ruce.

Čistič interiéru a odstraňvoač zápachů pro karavany

Univerzální čistič do interiéru je vhodný na všechny vnitřní plasty, na lakované povrchy, čalounění, střešní obložení a dokonce i kůži. Účinně a jemně odstraňuje nečistoty, usazeniny, nikotin, otisky prstů a stopy obuvi. Současně neutralizuje zápachy a v karavanu zůstává jen příjemná vůně.

Čištič karavanů bez vody Waterless Caravan Cleaner

Nemáte po ruce vodu na umytí karavanu. Vodu nepotřebujete. Čistič karavanů bez vody umožní rychle a snadno odstranit nečistoty z tvrdých povrchů. Nevyžaduje se přemytí. Čisticí prostředek účinně uvolňuje znečištění bahnem, prachem a další špínu. Účinně čistí lak, gelcoat, gumu, plast, (akrylové) sklo a kov. Žádná další voda není potřeba. Přípravek je bez fosfátů a je kompatibilní se všemi materiály.

Čistič na kola karavanů extra silný Wheel Cleaner

Extra účinný přípravek na bázi kyseliny profesionálně, rychle a důsledně odstraňuje nejnáročnější oxidaci, brzdový prach a silniční nečistoty ze všech typů lakovaných slitin nebo lakovaných ocelových ráfků.

Čistič plastů pro karavany Plastic Cleaner

Čistící tekutina ve spreji pro všechny plastové díly na karavanech a obytných vozech v interiéru i exteriéru. Důkladně čistí plasty a vytváří svěží lesk a venkovní plasty chrání před křehnutím.

Čistič skel karavanů extra silný

Extra silný čistič ve spreji odstraní šmouhy a zajistí brilantní lesk na všech skleněných a zrcadlových plochách karavanů. Přípravek ostraní silné znečištění, jako jsou stopy nikotinu, mastnoty a oleje rychle a efektivně.

Gelový odstraňovač hmyzu pro karavany extra silný

Rychle a spolehlivě odstraňuje zbytky hmyzu  ze skla, barvy, chromu a plastů na karavanech. Díky své gelové konzistenci se drží na povrchu a zajišťuje skvělý a dlouhodobí účinek.

Odstraňovač pryskyřice pro karavany Tree Resin Remover

Karavany mají výhodu, že v nich můžete přenocovat kdekoliv. Pokud si vyberete stinné místo pod stromy, asi se nevyhnete ušpinění pryskyřicí. Odstraňovač pryskyřice je speciální čisticí přípravek, který odstraňuje pryskyřici, pyl, ptačí trus na nátěru, plexiskle, plastech, kovech a na skle karavanů a nepoškodí povrch.

Odstraňovač znečištění deštěm Rain Streak Remover

Dešti na cestách jen tak neujedete. Rain streak remover je silný čisticí prostředek, který odstraní černé pruhy na karavanech a obytných vozech. Odstraní i znečištění olejem, mastnoty, nafty ze silnic na gelovém plášti, hladké stěně i hrubším povrchu.

Udělejte radost dárkovou sadou přípravků

Dárková sada v luxusní černé dárkové krabici s červenou stuhou pro kompletní péči o karavan či obytný vůz obsahuje vše, co je potřeba na péči o karavan od skla přes kapotu až po kola. Uděláte radost 8 přípravky na kompletní péči o karavan. V dárkovém balení je i utěrka z mikrovlákna vhodná na interiér i exteriér a speciální utěrka z lesklého mikrovlákna pro čištění skleněných povrchů beze čmouh!

Dárkovou sadu je možné nakombinovat, podle vašich potřeb, stačí nám poslat e-mail nebo zavolat. A dárek můžete nechat poslat přímo oslavenci, fakturu pošleme v elektronické podobě na váš e-mail.

Praktické balení na cesty karavenem

Vyberte si přípravky, které usnadní čištění a ušetří čas na dovolené