Čištění hliníku

Potřebujete vyčistit hliník a dostat ho do lesku? Jde to jednoduše. Máte několik možností, můžete použít čistič na hliník ve spreji, speciální leštící pastu na hliník Aluminium Polish nebo legendární tekutý čistit Bluing Remover..

Video: Čištění a leštění hliníku pastou a čističem ve spreji.

Snadné čistění hliníku a eloxovaného hliníku čističem ve spreji

Aluminium Power Cleaner je čistící sprej na hliníkové, eloxované a kartáčované povrchy speciálně vyvinutý i na použití v domácnosti. Jednoduše odstraňuje špínu a mastnotu. Čistič je v praktickém balení ve spreji, který usnadňuje aplikaci na méně dostupná místa.

Jak správně používat čistič ve spreji?

  • Před použitím přípravek pořádně protřepejte, aby se zaktivovali všechny složky čističe
  • Otočte uzávěr na spreji do polohy pro stříkání
  • Nastříkejte sprej na hliníkový povrch ze vzdálenosti cca 10 cm
  • Nechte 1-2 minuty působit
  • Setřete utěrkou z mikrovlákna

Pro dosažení vysokého lesku hliníku použijte leštící pastu

Čisticí a leštící pasta na hliník Aluminium Polish čistí hliník do vysokého lesku, odstraňuje oxidaci, začernání, nerovnosti a veškerou špínu. Leštící pasta na hliník umožňuje šetrné čištění hliníku a současně vyleští hliníkové povrchy do vysokého lesku. Obsahuje velmi jemné čistící abrazivní částečky.

Jak použít pastu, abyste dosáhli skvělého výsledku?

  • Leštěný povrch zbavte hrubých nečistot.
  • Naneste malé množství pasty na hadřík z měkké bavlny nebo mikrovlákna . (v případě strojního čištění je vhodné použít plstěná tělíska tzv. pady)
  • Krouživým pohybem začněte hliníkový povrch čistit. Dbejte na to, aby byl povrch hadříku hladký.
  • Čistěte až do zrcadlového lesku.

Silně znečištěný hliník vyčistíte čističem Bluing remover a zachováte původní vzhled

Silně znečištěný hliník dostanete do původního stavu tekutým přípravkem Bluing remover, který mimo hliníkové povrchy můžete použít i na čištění nerezových, chromovaných a titanových povrchů. Čistič můžete použít opakovaně. Na silně znečištěná místa je to i nutné. Odstraníte tím tak i několikaleté nánosy.

Bluing remover vyčistí hliník a zachová jeho původní vzhled . Nemusíte se bát, že se bude na retro kouscích lesknout. Čistič obsahuje kombinaci mechanických a chemických přísad, které slouží jako prevence proti korozi.

Kvalita odzkoušená zákazníky

Čistič Bluing remover byl původně vyvinut na čištění výfukových svodů. Naši zákazníci z řad milovníků motorek přípravek vyzkoušeli i na hliníkové ráfky a jiné hliníkové povrchy a zjistili, že přípravek funguje perfektně i pro tento povrch. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zárukou, že budete spokojeni i vy.

Ukázky před a po čištění hliníku

Nejnovější aktuality

Platba kartou na prodejně

Platba kartou na prodejně

3.4.2019
Nově můžete platit platení kartou na prodejně v Brně. Už k nám nemusíte chodit s hotovostí, stačí platební karta. Pořídili jsme terminál, aby bylo nakupování…
Motosalon 2019

Goodbye Motosalon 2019!

8.3.2019
Letošní Motosalon se opravdu vydařil. Od čtrvtka do neděle proudily davy návštěvníků. A my jsme moc rádi, že se milovníci silných motorek, čoprů, enduro motocyklů i…

Nejnovější tipy a návody

Připravte auto dokonale na zimní sezonu!

5.11.2018
Nepodceňte příchod mrazivých dnů a připravte auto dokonale na zimní sezonu. Máme pro Vás pár tipů, jak předejít zamrznutí zámku a skel nebo přimrznutí dveří.…

Tipy na předvánoční úklid

5.10.2018
Tipy na předvánoční úklid, jak se zbavit otisků prstů na nerezových spotřebičích, vyčistit důkladně koženou sedačku, umýt a vyleštit kamenné dlaždice a schody, vrátit lest…