Chladící sprej do helmy

Helmet Cooling chladící sprej do helmy

Venku je jak na Sahaře, asfalt se pomalu roztíká a vy se chystáte na celodenní projížďku. Začínáte se potit v kombinéze a startujete stroj. Ještě nasadit helmu a jede se. To je ten správyný moment použít Helmet Cooling chladící sprej do helmy.

Na vyjížďku ve vedru Helmet Cooling chladící sprej do helmy

Speciální chladící sprej do helmy v horkých dnech pomáhá zvyšovat komfort uvnitř přilby. Sprej do helmy vás osvěží na krátkých i dlouhých cestách a pomůže vám zůstat pozorní i v pařáku.  Navíc dezinfikuje vnitřek helmy a likviduje tak bakterie. Helmet Cooling sprej do helmy obsahuje výtažky levandule a eukalyptu. Levandule vnitřek helmy dezinfikuje a eukalyptus dodává svěží pocit.

Chladící sprej do helmy se vyplatí mít po ruce, je skladný a účinný!

Jak používat Helmet Cooling chladící sprej do helmy

  • Před nasazením helmy stříkněte dovnitř sprej ze vzdálenosti přibližně 10 – 15 cm.
  • Stačí 3 až 5 zmáčknutí rozprašovače pro dokonalý chladící efekt.
  • Počkejte 2 -3 sekundy než helmu nasadíte.

Helmet Cooling si oblíbíte při jízdě v horkých dnech

Sprej je vhodný také pro použití do všech druhů sportovních helem – cyklistická helma, helmy na fotbal a rugby, brankářské helmy a podobně.

Nejnovější aktuality

Nejnovější tipy a návody

Pasta ne leštění mosazi

Jak na čištění a leštění mosazi?

17.6.2019
Tipy na čištění a leštění mosazi. Jak vrátit mosazným předmětů krásný a lesklý povrch. Legandární pasta Dursol na leštění kovů vyčistí mosazné mísy, hmoždíře, táci…

Připravte auto dokonale na zimní sezonu!

5.11.2018
Nepodceňte příchod mrazivých dnů a připravte auto dokonale na zimní sezonu. Máme pro Vás pár tipů, jak předejít zamrznutí zámku a skel nebo přimrznutí dveří.…