Autosol CZ
pavilon P, stánek 088

MOTOSALON 2018
8. – 11. března
Výstaviště Brno

 

AUTOSOL NA MOTOSALONU BRNO 2018

Nadupané stroje, nablýskané novinky a krásné hostesky. Motorkářům začíná rok 2018 až 8. března na brněnském výstavišti. Autosalon u toho nebude chybět.

Není třeba nic dohledávat. Všechny důležité informace ohledně svátků motorkářů a i to, s čím se na něm blýskneme, to vše najdete tady. Sledujte nás, ať vám neunikne ani soutěž o volné lístky.

Autosol na Motosalonu – kde nás najdete?

Budeme na vás čekat v pavilonu P u stánku 088. Přijďte si pro radu, nakoupit, nebo si ověřit sílu německé motokosmetiky na vlastní oči.  Bereme s sebou dostatečnou zásobu legendárního čističe výfukových svodů, ale nebude chybět ani extra péče na matné laky a povrchy nebo expresní čistič pro mytí bez vody.

Soutěž o lístky

Tak už známe vítěze vstupenek na Motosalon 2018. Jmenovitě to jsou:  Milan Křivánek,  Jiří Komárek,  Míra Horňák,  Tomáš Koblenc,  Leona Krátká,  Martin Kovařík,  Martin Krátký,  Pavel Slavík,  Jan Chocholouš a  Jana Juráková.

Gratulujeme! Budeme Vás kontaktovat na e-mail, který jste uvedli v soutěžním formuláři. A těšíme se, že se uvidíme na stánku 😉

Co budeme na veletrhu předvádět?

Metal Polish
Čistič výfukových svodů Bluing Remover od Autosol v novém balení
Autokosmetika Autosol Showroom Polish
Autokosmetika Autosol Bike Cleaner
Mytí bez vody Fast Clean & Polish