Publikováno

Motosalon 2017

Přijeďte se podívat na ukázky čištění a renovace

Rozhodli jsme se vyhodit si z kopýtka a podívat se za Vámi z Brna do hlavního města. Vyrazili jsme na veletrh předvést, co umí naše produkty a pobavit se s Vámi.

Co tu pro Vás máme?

Připravili jsme si ukázky čištění výfukových svodů. A to jak odstranění zabarvení tak i finální doleštění do zrcadlového lesku 😉 Dále pak jak fungují NANOstěrače na helmě a štítu motorky, čištění disků a ráfků do vysokého lesku a mnoho dalšího 😉

Kde kdy a s kým? 🙂

Od 2. – 5. března na výstavišti v Praze-Letňanech.

Tak neváhejte a dojeďte za námi 😉

Publikováno

Balení bez práce :-)

Vánoce se blíží a Vy pořád nevíte, co nadělit svým nejbližším pod stromeček? Co takhle potěšit je krásným balíčkem plným báječné kosmetiky na auta, motorky či lodě Autosol? My vám s tím rádi pomůžeme.

Nebaví vás vymýšlet dárky?

Nás ano a rádi vám s tím pomůžeme. Rádi by jste věnovali balíček s kosmetikou, ale zjistili jste že se v tom až tak nevyznáte? Nevadí. Stačí nás kontaktovat na emailu, chatu či telefonicky a my vám vytvoříme balíček na míru pro vaše nejbližší.

Nechce se vám s dárkem balit?

I o to se postaráme. Balíček Vám krásně zabalíme a pošleme přímo domů. No není to paráda? Vy jen zavoláte a my vše zařídíme za Vás.

Předpřipravené balíčky?

Ušetřete si svůj čas a vyberte si balíčky, které jsme předem připravili? I to vám nabízíme. Balíčky jsou naplněny tím, co se na auta, motorky či lodě nejčastěji používá.

Budeme se moc těšit na Vaše přání, které rádi splníme. A proč? Aby vaše předvánoční dny byly opravdu pohodové 😉

S láskou vám přejeme krásné vánoce.

Váš Autosol CZ

Publikováno

Předváděcí akce Autosol CZ

Chcete na vlastní oči vidět, jak Vám naše přípravky mohou pomoci? Přijďte se přesvědčit na předváděcí akci AUTOSOL CZ do Mariánského údolí. Akce je součástí Mizuno Podzimní 10 a můžete s námi zůstat i na koncert, který je zdarma pro všechny 😉 Probíhá celý den od 8:00 do 16:00. Více informací o akci na Facebooku nebo www.podzimni10.cz.

Co bude součástí předváděcí akce?

Praktické ukázky, jak si můžete zjednodušit práci a vyčistit nebo ošetřit své auto, motorku či domácnost.

  • Čištění zašlého laku auta
  • Aplikace NANO kosmetiky a předvedení funkčních vlastností
  • Čištění disků
  • Čištění interiéru auta
  • Čištění a péče o motorku, čištění svodů
  • Odstranění rzi a čištění svárů a mnoho dalšího

Těšíme se na Vás osobně 😉
Tým Autosol CZ